2019-05-09 Linda & Vlasta, Venice, Italy

CZ: Svět je plný náhod a osudů. Jedno dne mi píše kamarád z vojny, kterého potkám tak 1 – 2x za rok v baru, kde prohodíme pár vět nad drinkem a píše, prosím tě, co máš společnýho se svatbama? Slovo dalo slovo a uplynula trocha času a bylo rozhodnuto, budu fotit a v Benátkách. Město, které každý zná, je plné historie, lidí a tak trochu kýče. Den před obřadem jsme ve městě udělali menší předfocení a večer v baru nad fotbalem (který nemám rád) jsme probrali zítrřejsí svatební den  a já se stal dalším členem rodiny. Svatba v malém rodinném kruhu a přesto měla více emocí a atmosféry než některé velké svatby, které fotím.
Po obřadu jsme oběhli město, dali oběd, kafe a večer jeli na degustační menu, na téma mořské plody, do Asola, kde již na nás čekali přátelé a rodina z ženichovy strany. Večer uběhl rychle po všech těch přípitcích a historkách a ráno jsme již frčeli na letiště. Já domů letadlem, zbytek osazenstva autem. Já moc díky, že jsem mohl být součástí rodiny a takto významného dne. Zde je výsledek.

EN: The world is full of chances and fortunes. One day i recifed message from my friend who i´d met in military service. He asked me just think. Do you have something to do with weddings? Yeah, after few days and messages it was clear that i would be his wedding photographer. I was very pleased because wedding took place in Venice. You know, Venice, never sleeping city, full of history, full of crowd of turists and loads of kitch. The day before the ceremony we made some prewedding photoshooting in the city and in the evening in the bar, watching football (i dont like it) we planned the D-day and I was taken as a member of his family. The wedding was small, just part of family, but it had much more atmoshphere and emotions than some other bigger weddings i´ve photographed.
After ceremony we made some pics in the centre of Venice, enjoy the atmosphere and in the evening in Asolo we had degustation menu. Evening was full of family stories, fun and toasts. Thanks so much to L & V that i could be part of your family and such a significant event. Here is my choise of pics. Enjoy.